Як відремонтувати холодильник самому

Сьогодні без холодильника вже не обійтися. Ми зберігаємо в ньому продукти, тому він дуже важливий для нашої життєдіяльності. Однак він, як і вся техніка в будинку, має властивість виходити з ладу. Давайте розглянемо поломки холодильника та способи їх усунення.

Несправність холодильника та його ремонт

Іноді холодильник може працювати, і ви не відразу зрозумієте, що в ньому щось не так. Тому ви завжди маєте бути уважними до вашої техніки.
Давайте розглянемо деякі несправності холодильної шафи.

Шум та деренчання техніки.
Таке зустрічається в багатьох холодильниках. Причини можуть бути різні:

Підвіски кожуха порушені. На різних моделях вона кріпиться різноманітно. Зовнішня, може видавати стукіт, якщо кожух стосується рами холодильника або болти кріплення ослабли. У вашій ситуації полагодити техніку самому не дуже просто. Просто відрегулюйте болти. А ось внутрішню підвіску зможе відремонтувати лише фахівець.

Трубопровід стосується стін холодильної шафи. Через це ви чутимете неприємний шум і деренчання. Просто відігніть трубопровід дуже акуратно.

Реле нестійке. Вас може дратувати невелике деренчання. Якщо звук походить від реле, ви легко можете це перевірити. Воно має бути зафіксовано дуже надійно.

Несправність компресора. Такі несправності можуть усунути лише у майстерні

Зверніть увагу, що кожна техніка видає шум. В усіх він різний. Одні майже безшумні, інші лунають неймовірні шуми. Можливо, у вас немає жодної поломки, адже холодильник працює безперервно, то включаючись, то вимикаючись. Іноді, ви можете чути навіть шум мотора і це є нормою.
І так ви можете переконатися, що шум і легке брязкіт ви зможете усунути самостійно. Обов’язково перевірте, чи встановлено ваш холодильник, він не повинен зачіпати інші кухонні меблі.
Якщо ремонт холодильника вдома не приніс жодних результатів або не можливий, тоді необхідно викликати майстра.

Під час торкання металу холодильника відчувається струм.
Якщо при торканні ви відчуваєте струм, це означає, що відбувся його витік на корпус вашої техніки. Здебільшого це відчувається під час роботи двигуна. Залишати увімкненим такий холодильник категорично не можна. Тому, якщо ви помітили витік струму, негайно вимкніть несправну техніку від мережі.
Щоб усунути цю проблему вам знадобиться мегомметр. Завдяки їм ви зможете визначити місце витоку струму та самостійно ремонт холодильника виконати вдома.

Безперервна робота мотора-компресора.
Якщо ви помітили, що ваш двигун-компресор працює і не вимикається більше доби, вам терміново необхідно застосовувати заходи. Спочатку зверніть увагу на термостат і температуру приміщення, де знаходиться ваша техніка. Можливо, у вас встановлена ​​відмітка на сильне охолодження, при цьому температуру в квартирі більше 30 градусів.
Якщо це не так, значить, ваш терморегулятор вийшов з ладу. Його просто потрібно замінити на новий.

Заказать
звонок